img img
Сакура Фортуна

Сакура Фортуна

Sakura Fortune - це гладка ігрова машина, випущена в 2017 році від Quickspin. Ви можете спробувати зіграти на справжні гроші в офіційне казино Pin-Up.

Дзеркало за гроші

Sakura Fortune - це гладка ігрова машина, випущена в 2017 році від Quickspin. Гра завоювала любов усього світу користувачів завдяки своєму тематичному дизайну та ряду переваг. А самі розробники намагалися зробити красу квітки квітки максимально чіткою і зробити багато цікавих особливостей гри і знову. Головний символ ігрового слота - прекрасна японська королева. Однак його поява обманюється - у дівчини в руках його справжня катана, з ним він проти всієї родини імператорів.

Багатство Сакури

Інтерфейс ігрового слота

Основна особливість ігрового слота Quickspin полягає в тому, що вони не надають налаштування, щоб зробити лінійну ставку. Таким чином, гравець визначає загальну кількість колючок у певних межах у валюті азартних ігор. Щоб запустити притулок, потрібно натиснути велику кнопку з правого боку екрана. Автоматичний режим дозволяє запустити перетворення в діапазоні від 10 до 1000.

Якщо гравець вперше представлений із Sakura Fortune, він міг би запустити його в демонстраційному режимі, щоб зрозуміти елементи та основні функції контролю. Користувачі можуть грати безкоштовно та спробувати різні стратегії. Досягнення азартних гравців або просто скажімо, за винятком бонусних варіантів, майже всі функції доступні тут. Вони зможуть отримати безкоштовний обіг протягом певного часу, який ви витратили в грі.

Технічні характеристики

Сакура Фортуна оснащена великою кількістю реальних унікальних особливостей. Ви можете навчитися деяким з них лише під час гри (можливість падіння певного знаку, бонусів тощо.k.). Решту тепер можна дізнатися з таблиці нижче.

Таблиця - основні параметри слота Fortune Sakura

Програмістшвидкість
Кількість коліс5
Активні платіжні лінії40
Можливий діапазон застави0,20 до 80
Максимально можлива перемога для кожного колаX800 (максимальна ставка, 5 диких знаків)
ДивнийТак (дівчина в червоному кімоно, яка наповнює всі клітини)
ПоширенняТак (золотий вентилятор)
Безкоштовне обертанняТак (поширення від 3 до 5 забезпечує 7 вільних циркуляцій з певними характеристиками)
Наявність додаткових функційТак (Варіант "Здродження та таємничий підштовхування")
RTP96,61%

Перейдіть до ігрового слота, щоб дізнатися більше про інші параметри та особливості гри. Тоді належить "Я" і "?"Вам потрібно знайти кнопки. і натисніть їх.

Переможець поєднує

Pin Up доступна 11 символів у грі Fortune Sakura, 2 з них особливі. Ви можете створити комбінацію 3-5 ідентичності, а платіж здійснюється зліва направо, порахуйте за останньою котушкою.

Найнижчі оплачені символи - китайські монети з бронзи, міді, срібла та золота. Лев, золотий дракон та члени імперської родини мають кращу зарплату. Найкорисніший символ - імператор.

Персонажів, на які потрібно звернути увагу

Принцеса - це ігрова позначка, яка одночасно є дикою та розсіювальною заміною. Він може впасти лише на 2 та 4 штук і мати такі особливості:

 • Замінює символи, якщо це необхідно;
 • Дозволяє з’являтися 3 дикі за один раз;
 • Якщо 2-3 символи закриваються 2-4 рядками, то натиск увімкнено;
 • Якщо 2-3 дикі дикі повністю падають, то дихання активуються диханнями у вакантних стайнах;
 • Якщо 3 принцеси накопичуються при активації реагування, то активізуються дві додаткові обертання.

Наука також виражається як символ бонусу, її можна знайти в регулярному обігу. Гравці отримують безкоштовний обіг з трьох або більше піктограм на активній лінії.

Таблиця - Платежі Sakura Fortune

Підписувати345
Монети (бронза та мідьп’ятнадцять40100
Монети (золото та срібло)20п’ятдесят125
левтридцять60200
Золотий драконтридцять75200
Син імператора40100300
Дочка імператорап’ятдесят100500
Імператор751501000

Незважаючи на такі низькі коефіцієнти, вони ідеально покриті щедрими бонусними пропозиціями і часто відкидаються дикі.

Безкоштовне обертання

Гравці повинні поставити науку, показану як науку в машині в машині. Його можна отримати на будь -якій котушці, а вільні циркуляції - 3 або більше символів. Ідентифіковано кількість бонусних обертань - загалом 7. Крім того, вільні обертання можна активувати за допомогою комбінації науки та королеви - загальна кількість розсіювання повинна бути щонайменше 3.

Сакура буде грати за гроші на шпильці Fortune

Вам потрібно отримати доступ до сайту PIN -сайту PIN. Перш за все, слід зазначити, що в азартному закладі підтримка клієнтів підтримки 24 годинників, клієнтів та денних клієнтів та дійсно великий вибір розваг.

Слід також зазначити, що PIN Czinosa розрізняється між іншими подібними організаціями, оскільки він має передового технічного обладнання. Тож ви можете знайти автомобіль Fortune Sakura на веб -сайті PIN -коду. Однак, перш ніж грати за реальні гроші, ви повинні зареєструватися та поповнити свій рахунок. А потім вивчіть правила та технічні параметри пристрою.

Переваги і недоліки

Після випуску ігрова машина Fortune Sakura має окремий попит і залишається в групі лідерів донині. Основна перевага пристрою, безумовно, є спеціальним набором бонусів.

Плюси:

 • Відповідь та вільні обертання, а також додаткові обертання;
 • Застосування штовхаючих барабанів;
 • Дві абсолютно різні піктограми розсіювання;
 • Hasrat Wild, який бонус починає чіплятися під час типу.

Недоліки:

 • зменшені коефіцієнти оплати;
 • Гра ризику немає.

Як результат, ми можемо отримати невеликий висновок, що гра Sakura Fortune - це справді барвиста ігрова машина, яка справді барвиста. Правда, використання таких ефектів вплинуло на уповільнення в деяких процесах.

Але навіть так, азартні ігри грають спеціальних персонажів, повторень, вільного обігу та інших бонусів. Слід також зазначити, що, незважаючи на науку та бонуси, пристрій має значно більші відмінності. Коефіцієнт повернення в середньому для сучасних ігрових машин.

Напишіть коментар

Ваш електронний лист не опублікований
Аплок
детектор