img img
Гітмен

Гітмен

Слот Hitman був розроблений всесвітньо відомим мікрогамінговим компанією. Його дизайн однаковий. Ви можете спробувати зіграти на справжні гроші в онлайн казино Пін ап.

Дзеркало за гроші

Слот Hitman був розроблений всесвітньо відомим мікрогамінговим компанією. Його дизайн повністю повторює комп'ютерну гру в одному імені, в якій головний герой - справжній вбивця, позбавлений життєвих цінностей. Розробники намагалися передати персонажа персонажа якомога більше і зробили гру справді динамічною та захоплюючою.

У цій грі всі гравці з азартними іграми можуть грати в демонстраційному режимі, не підписуючи PIN. Після цього ви завжди будете слідувати чудовим пригодам полювання драматичного середовища та благословення. Однак ти можеш пощастило з хвоста? Зрештою, головний приз у автомобілі становить 270 000 монет, а швидкість повернення - 95,84%.

Гітмен

Опис ігрового автомата

Завдяки графічним та дизайнерським інструментам, розробники Hitman створили абсолютно унікальне середовище у нашому головному герої. А самі знаки показані з його власними інструментами. Однак наступні позиції можна виділити весь список:

 • гачок;
 • пістолет;
 • шприц;
 • кольорова банка;
 • широкі леза;
 • Сучасні оптичні атракціони;
 • Сильні лазерні цілі та інші.

Окрім вищезазначених позицій, погана людина буде чудовим ноутбуком у розпорядженні. Наявність динамічного сюжету дозволила вам створити справжню анімаційну анімацію для дивовижного вас з першої секунди. І якщо ви хочете витратити гарний час, ви можете грати в слот Hitman і спробувати заробити гроші одночасно.

Технічні характеристики слота Hitman

Гра в ігрову автомат насправді дуже просто. Просто виберіть певну кількість рядків, щоб створити гроші та виграшні комбінації. Розташування необхідної інформації розташоване на Skorborridge, поверх кнопок. Таким чином, можна виділити наступні функції:

 • 5 шукати - грати;
 • 15 штук - платіжні лінії;
 • Є бонусні ротації;
 • Максимально можливий множник - 4000;
 • Існує гра з ризику.

Число 18 "буде служити іконою скидання, ноутбуком і, звичайно, самого монстра. Наявність спеціальних персонажів дозволить збільшити можливість перемоги, і, звичайно, просто дає вам справжній адреналін.

Комбінації, які виграли слот Hitman

Головні герої на екрані машини - різна зброя вбивці прокату. Дикий персонаж - персонаж головного героя головного героя, що зображує як героя з перехрестями. Ці зображення замінюють будь -які призові комбінації малюнків, крім бонусів. Персонаж може впасти лише на 2, 3 та 4-штерні.

Таблиця - Спеціальні множники в грі Hitman

ПідписуватиФактор
Персонаж вручну з снайперською гвинтівкою4 - 4000
Збройний герой3 - 2000
Зовнішній вигляд персонажа ззадуВід 2 до 1500
ГрошіВід 2 до 1000
РушницяВід 12 до 250
ГвинтівкаВід 10 до 200
ШприцВід 6 до 150
Нож5 - 100
Гаррота4 - 75

Якщо гравець має кілька виграшних комбінацій одночасно, то враховується найвища комбінація заряду.

Вільне обертання вільних обертань у гніздовому гнізді

Закріпіть ігрові ігрові ігрові ігри, може запустити безкоштовне обертання, вам просто потрібно натиснути "18". Якщо ви отримаєте щонайменше 3 таз цих символів у будь -яких лейці, ви отримаєте 10 безкоштовних обігу. Саме в цей час всі збори на винагороду подвоїться. Додаткове поєднання цих символів під час обертання вільного обертання не збільшує їх кількість. І бухгалтерський облік виграшу робиться відповідно до останнього застави за кожен спін, зароблений на реальні гроші в грі.

Hitman Pin 'грає за гроші

Слот Hitman можна знайти на веб -сайті PIN, його характеризується одним з найкращих слотів. Служба підтримки ресурсів працює в чаті в прямому ефірі, де ви також можете отримати швидкі платежі та кілька популярних платіжних систем. Нові початківці можуть довіряти дуже щедрим вітальним бонусом у вигляді бонусу за депозит, але вони повинні пришити його з відповідною заставою. Різниця ігрового автомата є середньою, це дуже хороший показник.

Переваги та недоліки слота

Microweming створив справді гідний пристрій на основі знаменитої відеоігри Hitman. Проект ніколи не перевіряв шанувальників азартних ігор, а також геймерів, які спостерігали розвиток ігрової франшизи.

Однією з переваг, безумовно, є шанс грати безкоштовно шляхом повної функціональності. Насправді, завдяки тестовому режиму, гравці можуть познайомитися з автомобілем і просто провести чудовий час.

Переваги:

 • Гра -слот повністю повторює популярну відеоігри;
 • Сюжетна лінія досить сильна;
 • Бонусні ігри можна грати в демонстраційній версії;
 • середня різниця в грі за реальні гроші.

Однак, незважаючи на велику кількість дефектів, ігровий апарат Hitman має кілька дефектів. Перший - це низький RTP, який становить лише 95,84%, інший - відсутність такої гри ризику, як це.

Таблиця - Технічні характеристики слота Hitman

Виробник ігрового програмного забезпеченняМікрофон
Кількість коліс5
Ігрові лініїп’ятнадцять
Одна ціна монети$ 0,01 до 0,25 дол
Скільки монет у кожному рядкуВід 1 до 20
Мінімальні та максимальні ставки$ 0,01 до 75 доларів
Максимально можлива перемога для кожного колаx 4000 (5 штук вбивці з гвинтівками)
Максимальна перемога бонусу2700 монет (контактна бонусна гра)
Наявність монстраТак (вбивця двох пістолетів у руці він розширює весь барабан)
ПоширенняТак (число 18)
Безкоштовне обертанняТак (18 вільного обертання, множник x2, 3 або більше знаків розповсюдження)
Бонусна граТак (необов’язково, ноутбук або персонаж)
Відсоток оплати95,84%

Напишіть коментар

Ваш електронний лист не опублікований
Аплок
детектор