img img
Кров

Кровні сукери

Розробка гри Blood Sukers дуже популярна мережа в усьому світі.Ви можете зіграти на справжні гроші на сайт казино Pin Up.

Дзеркало за гроші

Гра для розвитку присосок крові здійснювала дуже популярна мережа розваг у всьому світі. У гнізді є п’ять барабанів і двадцять п’ять платіжних ліній. Мінімальні ставки для кожного рядка - це цент, максимум - двадцять доларів. Таким чином, максимальна ставка за спін може досягти п'ятсот доларів.

Країна Кровайкерів Країна Існує спеціальні персонажі, весела бонусна гра та безкоштовна циркуляція. Будь -яка оплачувана комбінація складається з 3 (спеціальних символів - 2) або більше тих же символів, поспіль на сусідніх колесах, і звіт починається з першого. У цьому випадку максимальний коефіцієнт - це X7000, і не передбачені ігри.

Кровні шайби

Дизайн ігрової машини

Ті, хто любить гострі азартні ігри, особливо слот, що витісняє кров, який вони можуть отримати власну частину адреналіну, насолоджуються. Слід також зазначити, що ігровий процес постачається з дуже реальною графічною роботою. Після його запуску гравці азартних ігор знаходять у дуже жахливому в'язниці, сповнену вампірів.

При проектуванні гри використовувались в основному темно -сірі відтінки та основна область гри: павутинні небо, павутинні сітки, треки павука. Графіка та анімація, створена в стилі чудової гри на комп’ютері, вказує на вибухонебезпечні рухи.

Після відвідування бонусної гри чудова графіка та атмосферні музичні установи будуть здивовані вами. І під час гри ви можете почути жахливі звуки, які допомагають створити додаткове середовище. У бонусній грі голови трун будуть розмиті кружляючими звуками, і серце - з криками.

Технічні характеристики

Гра для кровних присосків розміщувала 5 класичних коліс, у них 3 символи. Кількість наявних ліній оплати відображається збоку (25 суворих ліній). Крім того, розробники зробили такі параметри у своїх іграх:

 • Змінність ігор низька;
 • Є розміри ігрового майданчика - 5 * 3;
 • Розетка гри становить 98% доходу;
 • Об'єм шиття становить від 0,25 до 50 монет;
 • Можливий максимум - 30 000 монет;
 • Наявність бонусів - безкоштовні ротації + бонусна гра;
 • Коефіцієнти призів - від x2 до x7500;
 • Як часто активується бонусна гра - близько 0,5%;
 • Ймовірність виграшу кожного циклу становить 44,5%;
 • Ймовірність отримання вільного обігу становить приблизно 0,9%.

Слід також зазначити, що на офіційному шпильці. Крім того, ця гра приваблює дуже великі коефіцієнти, можливість бонусів та гравців з низькою мінливістю.

Виграти комбінації слотів

Поєднання тих самих зображень повинно впасти на барабани, щоб виграти приз у ігровому машині Bloodsuckers. Таким чином, до гри було додано 11 різних фотографій, кожен з них здатний з’явитися на певному зображенні, множнику і, звичайно, на екрані.

Таблиця - символи та їх винагороди

Часник / арбалетЗагальна ставка збільшить x2 / x15 / x75
Біблійний / еліксир25.10.100 Виграва у кількості застави
Дівчина -вампірРеконструкція шиття до x10 / x50 / x125
Вручну вампір / вампір з келихом винаПереможець Combinati + x15 / x75 / x250 Збільшення шиття
Вампір на капелюсі50/100/500 Подарунок грошей на суму застави
Наречена вампір (розповсюдження)У поєднанні з множником x2 / x4 / x25 / x100 і дає 10 вільних циркуляцій.
Бонус (криваві сокири та палі)Активація бонусної гри
Спеціальний дикий персонаж (вампір кусає дівчину)Заміна будь -яких інших символів, крім бонусних символів

Майже всі символи, що надаються, створюють поєднання виграшу три -п’ять уніформи, які з’являються в секторі (дикі символи та наречені вампіра, щоб виграти два символи). Розрахунок проходить праворуч зліва. Кожен рядок може принести лише одну перемогу (у цьому випадку найбільший враховується), і одна схема може приносити певну нагороду одночасно.

Кровні присоски будуть грати за гроші

На сьогоднішній день ігрова машина Bloodsuckers - це найбільш проковтне слот між розвагами виробника. Це можна пояснити дуже легко, оскільки гра має надлишок доходу (98%), великі мультиплікатори та дуже щедрі бонуси. Слід також зазначити, що бонуси в грі часто з’являються. Тож варто грати за реальні гроші в цьому слоті, оскільки тут буде більше можливостей перемогти.

Безкоштовні рулетики

Якщо ви в будь -якому випадку приземлите 2 або більше спеціальних символів скатарії, ви отримаєте рівну плату за загальну ставку з множником X2 / X4 / X25 / X100. 3 Піктограми нареченої вампіра безкоштовні спіни та три рази коефіцієнти.

Позитивні та негативні аспекти ігрового автомата

Основна таємниця слота для присосок крові, безумовно, - це можливість отримати безкоштовний RTP, безкоштовний обіг та розпочати бонусну гру. Навіть не використовуючи сучасну 3D -анімацію, Netent створив справжню атмосферну гру, яка могла б залишити інші подібні проекти.

Переваги гри:

 • наявність популярного тематичного дизайну та продуманого сюжету;
 • Максимальна ставка оплати - x7500;
 • Повна бонусна гра;
 • доступ до додаткового множника x3 у режимі вільного перетворення;

Недоліки гри:

 • Кількість рядків встановлюється;
 • Максимальна швидкість нижча;
 • Небезпека відсутня.

Кровні присоски - найкращий ігровий слот, присвячений вампірам і все, що пов’язано з ними. У слоті ви можете побачити спеціальних персонажів для гравців, їх рух робиться без будь -яких обмежень. Існує також весела бонусна гра, барвиста графіка та інші.

Напишіть коментар

Ваш електронний лист не опублікований
Аплок
детектор