img img
Баскетбольна зірка

Зірка баскетболу

Баскетбольна зірка Themon Themon Market Online Sports Slotla's Sports Slot Slot.Ти можете спробувати зіграти на гроші в онлайн клубі Пін ап.

Дзеркало за гроші

Постачальник з зірки баскетболу Themon Microweming представлений у вигляді серії онлайн -спортивних слотів. Цього разу ви можете опинитися в справжньому баскетбольному полі, грати з зірками спорту і дійсно намагатися заробити гроші!

Набір баскетболу є більш точним завдяки конкретному набору персонажів (популярних гравців та необхідних атрибутів). Додаткові назви також доступні в грі "Wild" - спеціальний персонаж та "розсіювання" - безкоштовне обертання.

Зірка баскетболу

сюжетний інтерфейс автомобіля

 

Інтерфейс ігрового слота має високоякісний російський переклад, хоча його можна зрозуміти англійською мовою без проблем. Щоб змінити ціну спіну, вам просто потрібно натиснути "біт" або значок передачі. У другому випадку швидкість змінюється за допомогою двох повзунок:

 • Монета має значення від 0,01 до 0,1;
 • Загальна кількість монет становить від 1 до 10.

Етикетка із загальними налаштуваннями дозволяє звернути звук або видалити голос, а також використовувати прискорений цикл. У нижній частині екрана ви можете активувати автоматичний режим, а потім натиснути, а потім вибрати потрібну кількість запуску. Короткий опис правил можна легко знайти у спливаючому дзеркалі, а деталь завантажується на ваш пристрій.

Баскетбольна зірка - це відео -слот у вогні

Перш ніж грати за реальні гроші, краще детально вивчити гру. Оскільки всі слоти можуть мати різні параметри, їм потрібно уважно розглянути.

Таблиця - технічні особливості

Кількість коліс5
Кількість переможців комбінацій243
Одна ціна монети$ 0,01 до 0,10 дол
Кількість монет для віджимуВід 1 до 10
Мінімальні та максимальні ставки0,50 до 50 доларів
Максимально можлива перемога для кожного колаx12 500 (на екрані повинні з’явитися 5 спинки)
Спеціальний "Дикий" знакТак (у вигляді емблеми слотів)
ПоширенняТак (у формі баскетболу)
Бонусні обертанняТак (опція прокатки Rels дає 25 вільних циркуляцій, 3 "розсіювання" буде активовано, коли 3 "розсіювання")
Максимальна перемога бонусу120 000 монет
RTP96,52%

Існує дуже зручна панель управління, яка дозволяє керувати грою вручну поверх ігрового слота. Також є кнопка налаштувань автоматичного ігрового режиму. Інші функціональні сідниці включають здатність змінити розмір застави, а також змінювати їх безпосередньо протягом усієї гри. Сам інтерфейс є інтуїтивно зрозумілим, що навіть може зрозуміти ігрову машину для баскетбольних зірок навіть початківців.

Знаки та перемоги

Усі наступні досягнення припадають на максимальну ставку 50 кредитів. "Дикий" знак представлений логотипом, замінює всі знаки у формуванні будь -якої комбінації прогресу, за винятком "розповсюдження". Цей знак може з’явитися в триклітинах у пастці під час осені. Баскетбольна позначка не здійснює платежів, і в той же час вона може потрапити лише до перших трьох зошитів ігрового слота.

Гравці матимуть дуже великий прогрес, незалежно від того, де з’явиться персонаж. Під час максимального шиття ви можете відповідно отримати 3450 / x2500 / x12 500 монети. У деяких випадках "розповсюдження" забезпечує спеціальний доступ до вільного обігу. Інші симптоми зірки баскетболу включають:

 • Червоний баскетболіст - 30 100 та 600;
 • Жовтий баскетболіст - 20, 80 та 300;
 • Двоє спортсмена в жовтому коробці 15, 75, 250;
 • Двоє спортсмена в зеленій коробці 12, 60 та 150;
 • Два спортсмена 10, 50 та 125 у синій коробці.
 • медаль - 8, 30 і 120;
 • Кросери - 8, 25 і 100;
 • Пляшки води - 5, 20 та 80;
 • Баскетбольне поле - 2, 15 та 10.

Усі вищезазначені збори працюють на три, чотири та п’ять зображень, враховуючи максимальну ставку.

Баскетбольна зірка грає за гроші в PIN I

Не потрібно ходити по баскетбольному полі, щоб насолодитися спортивною грою. Для цього просто запустіть зірки баскетболу на ноутбуці, персональному комп’ютері чи смартфоні. Після завантаження слота вам потрібно вивчити графік платежів, тоді ви знайдете платіжну вартість та основні правила гри. Натисніть і утримуйте кнопку, щоб з’ясувати значення знаку, потім відкривається міні-столик.

Перш за все, позначте заставу в ПІН, і вам потрібно враховувати свій бюджет. Клацніть кнопку "Монети" та відкрийте "Набірки пакетів пакетів", а потім використовуйте повзунок, щоб вибрати потрібний номер. Мінімальна ставка - 0,50. Highls зможе використовувати опцію Max Page. Ви також можете використовувати автоматичне виконання Quickspin, вам потрібно натиснути значок "Spin" на кнопці "Спін".

Безкоштовне обертання

Вам знадобляться три або більше знаків розсіювання, щоб з’явитися на екрані, щоб отримати безкоштовні спіни, що активує безкоштовні обертання. На кількість безкоштовних прольотів справді впливає на спеціальні персонажі:

 • 3 символи - 15 вільних обертань;
 • 4 символи - 20 вільних ротацій;
 • 5 символів - 25 вільних обігу.

Слід також зазначити, що під час використання вільної циркуляції опція ROTLING RELS матиме кілька додаткових функцій. Таким чином, наприклад, після всіх комбінацій, що утворюються в одному заставі, до мультиплікатора додається одна з комбінацій. Як результат, додатковий коефіцієнт може збільшитись до x100.

Позитивні та негативні аспекти ігрового автомата

Машина PIN-UP-UP-UP Особливо вимагається завдяки наявності функції кочення Reless та можливості отримання додаткового мультиплікатора під час вільного циркуляції. Однак ті самі бонуси використовуються в мікрограмі в іншому ігровому слоті.

Переваги слотів:

 • Отримайте відповідь на комбінації призів;
 • платіж за розподіл;
 • накопичена дика природа;
 • Можливість зібрати додаткові декілька мультиплікаторів від x2 до x10 при використанні вільної циркуляції.

Розбіжності слотів:

 • відносно низький RTP;
 • Wilds не платять;
 • Гра ризику немає.

Як результат, допустимо підкреслювати, що зірка баскетболу "нікого не залишає байдужим. Крім того, ігровий слот має чудовий дизайн, різноманітний дизайн та дуже атмосферна графіка.

Напишіть коментар

Ваш електронний лист не опублікований
Аплок
детектор